0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World Friendly Club Matches
Rosenborg BK
۱
۰
Manchester United
Finished
۱۹:۳۰
Galatasaray SK
۲
۵
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۲۱:۰۰
Sevilla FC
۰
۱
Orlando Pirates
inprogress
۲۲:۳۰
Ferencvarosi TC
۲
۲
West Ham United
Finished
۱۷:۳۰
Al Duhail
۳
۱
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۹:۰۰
Knockbreda Parish
۱
۱
Dundela
Finished
۲۲:۰۰
Al Sharjah SCC
۳
۱
SK Lisen
Finished
۱۹:۰۰
UFC SV Hallwang
۳
۷
Hallein
Finished
۲۰:۳۰
Ostersunds FK
۰
۱
Levanger FK
Finished
۱۷:۳۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۱
۰
Hapoel Raanana
Finished
۱۸:۳۰
Al Sadd
۲
۰
Manchester 62 FC
Interrupted
۲۰:۳۰
Degerfors IF
۳
۱
Vasteras SK FK
Finished
۱۵:۳۰
FK Spartak Moscow
۳
۰
Nasaf Qarshi
Finished
۱۴:۳۰
Kayserispor
۱
۳
Samsunspor
Finished
۱۸:۳۰
  Egypt Egypt Cup
Pyramids FC
۴
۰
Al Nasr Cairo
Finished
۲۰:۳۰
  Europe EURO U19 Group A
Northern Ireland U19
۰
۰
Ukraine U19
Finished
۲۱:۳۰
Italy U19
۲
۱
Norway U19
Finished
۱۸:۰۰
  Israel Super Cup
Maccabi Tel-Aviv
۲
۰
Maccabi Petach Tikva
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland Besta deild karla
Fylkir Reykjavik
۲
۰
IA Akranes
inprogress
۲۲:۴۵
FH Hafnarfjordur
۱
۱
HK Kopavogur
inprogress
۲۲:۴۵
  Europe UEFA U19 Championship Women
Spain U19 (W)
۰
۰
Ireland U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Netherlands U19 (W)
۱
۱
Germany U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Africa CECAFA Club Cup
JKU FC
۱
۲
Dekedaha FC
Finished
۱۶:۳۰
Villa SC
۱
۱
AP Rwandaise FC
Finished
۱۳:۳۰
Coastal Union
۱
۱
Hay Al Wadi
Finished
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۳
۱
Al-Merreikh Juba
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC Haka Valkeakoski
۴
۳
Ilves Tampere
Finished
۱۹:۳۰
  Canada Premier League
Forge FC
۲
۱
Pacific FC
Finished
۰۲:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Los Angeles II
۱
۲
Ventura County
Finished
۰۵:۳۰
Colorado Rapids II
۲
۰
North Texas SC
Finished
۰۵:۳۰
Atlanta United II
۳
۲
Columbus Crew II
Finished
۰۳:۰۰
Portland Timbers II
۱
۲
Real Monarchs SLC
Finished
۰۶:۰۰
Orlando City II
۲
۱
Inter Miami II
Finished
۰۲:۳۰
San Jose Earthquakes II
۲
۰
Sporting Kansas City II
Finished
۰۳:۳۰
Vancouver Whitecaps II
۱
۴
Tacoma Defiance
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Club Atletico Tembetary
۳
۲
Deportivo Santani
inprogress
۲۲:۰۰
  Romania Liga I
SC FC Petrolul Ploiesti
۰
۰
FC Buzau
inprogress
۲۲:۰۰
FC Botosani
۲
۳
Otelul Galati
Finished
۱۹:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
Heidelberg Utd U23
۲
۳
Melbourne Knights U23
Finished
۱۳:۰۰
  Sweden Allsvenskan
Halmstads BK
۱
۲
AIK
Finished
۲۰:۳۰
Hammarby IF
۰
۱
IFK Goteborg
Finished
۲۰:۳۰
  Peru Liga 2
CD Universidad San Martin de Porres
۲
۳
Santos FC de Ica
Finished
۲۱:۳۰
  Venezuela Copa Venezuela
Monagas SC
۰
۲
Metropolitanos FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo La Guaira
۲
۱
Rayo Zuliano
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie C
CS Alagoano AL
۱
۲
Floresta EC
Finished
۰۱:۳۰
Nautico Capibaribe
۴
۰
Figueirense FC
Finished
۰۱:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Suruchi Sangha
۰
۱
Diamond Harbour
Finished
۱۳:۰۰
Wari AC
۰
۳
Prayag United Sports Club
Finished
۱۳:۰۰
Kidderpore SC
۱
۰
Army Red
Finished
۱۳:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Paraguay (W)
۰
۵
Chile (W)
Finished
۱۷:۳۰
Tunisia (W)
۱
۰
Botswana (W)
Finished
۱۹:۳۰
Nicaragua (W)
۰
۰
Panama (W)
Finished
۰۰:۳۰
Russia (W)
۰
۰
North Korea (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Argentino Quilmes
۰
۱
Ferrocarril Midland
Finished
۲۱:۳۰
Sportivo Italiano
۰
۰
Sacachispas
Finished
۲۱:۳۰
  Chile Primera B
C.D. Universidad de Concepcion
۱
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۱:۰۰
  Japan Regional League
Arterivo Wakayama
۰
۰
FC AWJ
Finished
۱۰:۰۰
  Russia FNL
Alania Vladikavkaz
۰
۰
FC Ufa
Finished
۲۰:۰۰
  United States USL League Two
San Francisco City
۱
۰
San Francisco Glens SC
Finished
۰۱:۰۰
AC Houston Sur
۱
۰
Houston FC
Finished
۰۳:۳۰
AMSG FC
۲
۳
Ventura County Fusion
Finished
۰۵:۳۰
St Croix SC
۰
۲
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
Lane United FC
۱
۲
United Pdx
Finished
۰۴:۳۰
FC Olympia
۲
۵
Tacoma Stars
Finished
۰۱:۳۰
FC Tucson
۱
۱
Coachella FC
Finished
۰۶:۰۰
Midlakes United
۱
۰
Capital FC
Finished
۰۰:۳۰
  Japan Japan Football League
Maruyasu Industries SC
۱
۲
Briobecca Urayasu SC
Finished
۰۹:۳۰
  Uruguay Reserve League
Miramar Misiones Reserves
۲
۲
CA Progreso Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA River Plate Montevideo Reserves
۳
۲
Juventud De Las Piedras Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Racing Club de Montevideo Reserves
۰
۴
CA Penarol Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Defensor Sporting Reserves
۰
۰
Montevideo City Torque Reserve
Finished
۲۱:۳۰
Montevideo Wanderers Reserves
۰
۲
Nacional de Montevideo Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Maldonado Reserves
۳
۳
Danubio Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Liverpool Montevideo Reserves
۱
۰
Atletico Fenix Montevideo Reserves
Finished
۲۱:۳۰
  Norway U19 Elite League
Hamarkameratene U19
۳
۱
Kongsvinger U19
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۲
۲
TPV Tampere
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland 2. Deild Women
KR Reykjavik (W)
۱
۱
Fjolnir (W)
inprogress
۲۲:۴۵
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico Pantoja
۲
۱
Delfines Del Este
Finished
۰۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
KFUM 2
۲
۲
Baerum SK Sandvika
Finished
۲۰:۴۵
  Argentina Regional League
Sarmiento de Resistencia Reserves
۲
۱
Resistencia Central
inprogress
۲۲:۰۰
  Colombia Regional League
Tiendas Margos
۱
۱
Ferrovalvulas FC
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca U20
Zinzane FC U20
۴
۰
AA Carapebus U20
Finished
۲۱:۱۵
  Argentina Primera C Metropolitana
Sportivo Barracas
۲
۰
Yupanqui
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera Nacional
San Martin de San Juan
۱
۰
CD Maipu
Finished
۰۰:۳۰
  Uruguay Segunda Division
CSyD Cooper
۰
۱
Albion FC
inprogress
۲۳:۰۰
  Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers
۴
۲
CA Progreso Montevideo
Finished
۰۰:۰۰
  Dominica Premier League
Middleham United
۲
۶
Dublanc FC
Finished
۰۲:۰۰
  Brazil Carioca Serie C
Campos AA
۰
۲
Niteroiense
Finished
۲۱:۱۵
  Brazil Paranaense U20
Operario PR U20
۳
۲
Londrina U20
Finished
۲۱:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Blooming
۰
۵
Bolivar
Finished
۰۰:۳۰
Real Santa Cruz
-
-
Royal Pari
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Cearense C
Alianca CE
۰
۱
Quixada CE
Finished
۲۱:۳۰
Itarema EC
۰
۲
Tiangua EC CE
Finished
۲۱:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Bath United
۱
۳
St. Peters Strikers FC
Finished
۰۱:۳۰
Old Road Jets
۳
۰
Newtown United FC
Finished
۰۳:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
FC Killas (W)
۱
۴
Biavo FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Alagoano U20
Azzurra U20
۰
۰
SC Penedense U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Copa Chile
Universidad de Chile
۲
۰
Everton Vina del Mar
Finished
۰۱:۰۰
  Egypt Premier League
El Zamalek
۰
۰
Baladiyet El Mahallah
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Operario PR
۰
۰
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie B
Chapecoense SC
۱
۱
Brusque
Finished
۰۱:۰۰
  South America Copa America Knockout Stage
Argentina
۱
۰
Colombia
Finished
۰۴:۴۵
  Canada CSL
Scarborough SC
۵
۰
Spanish Future Stars FC
Finished
۰۱:۳۰
  Mozambique Mocambola
ENH de Vilankulo
۱
۲
Costa Do Sol
Finished
۱۶:۰۰
  Sweden Ligacupen Elit U21
Skovde AIK U21
۳
۱
GAIS Goteborg U21
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly International Matches U19 Women
Sweden U19 (W)
۱
۱
Iceland U19 (W)
Finished
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید